Apotrade to firma, która działa w branży farmaceutycznej w wybranych segmentach.


Skuteczny model działania, doświadczenie oraz wiedza - bez tych cech trudno wyobrazić sobie sprawnie działające przedsiębiorstwo, które z szacunkiem podchodzi do swoich klientów i partnerów biznesowych. Nasza firma opiera się na podobnych filarach dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oraz wypracowaniu odpowiednich metod dystrybucji produktów medycznych i farmaceutycznych. Jesteśmy firmą z siedzibą oraz doskonale ulokowanym magazynem w Katowicach, który pozwala na składowanie towarów w ilościach paletowych oraz drobnicowych. Zajmujemy się także działaniami marketingowymi, bez których wprowadzane na polski rynek innowacyjnych kosmetyków, wyrobów medycznych czy suplementów diety nie mogłyby dotrzeć do klientów.

Gruntowna znajomość rynku , orientowanie się w branżowych trendach, szerokie kontakty handlowe w środowisku medycznym i farmaceutycznym oraz wiedza w zakresie zgodnej z polskim prawej rejestracji produktów pozwalają nam precyzyjnie ocenić potrzeby każdego, w tym zagranicznego, producenta i wprowadzić jego asortyment na polski rynek.

Nasza analiza opiera się na indywidualnym podejściu do klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie opracować odpowiednią strategię marketingowo-sprzedażową, co przyczyniło się już niejednokrotnie do sukcesu naszych partnerów. Analizę wykonujemy sami lub na życzenie klienta współpracujemy z jedną z najlepszych firm PR na Śląsku i wieloma podwykonawcami zajmującymi się szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Zaufanie budujemy poprzez czyny, oddaną współpracę z producentami i odbiorcami oraz efekty naszych działań.