Dystrybucja, magazynowanie kosmetyków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych.


Nasza Rodzinna firma dzięki bardzo szerokim kontaktom w branży, dużemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy na temat produktów oraz marek z rynku farmaceutycznego proponuje Państwu produkty najważniejszych koncernów działających w rynku farmaceutycznym o kategorii dostępności : kosmetyki, suplementy diety oraz wyroby medyczne, które są rozpoznawalne wśród wymagających europejskich specjalistów. Wybierając produkty, które chcemy dystrybuować, przede wszystkim zwracamy uwagę na ich certyfikaty oraz atesty, tj. BDIH, Ecocert, Cosmebio, Vegan, Bio. Równie ważne są dla nas opinie użytkowników, etyczna działalność danej marki oraz jej rys marketingowy.
Dystrybuowane przez nas produkty takich firm, jak Himalyo cechują się naturalnym składem, brakiem szkodliwych dodatków, m.in. konserwantów, cukrów, zagęszczaczy oraz wysoką przyswajalnością i skutecznością działania.
Interesują nas produkty, za którymi stoją ciekawe, proekologiczne idee, doświadczenie ich twórców oraz pasja i zaangażowanie. Na rynku farmaceutycznym istnieje wiele marek, nawiązujemy jednak współpracę tylko z tymi godnymi zaufania i polecenia, których preparaty są pod jakimś względem unikalne. Na przykład pod kątem składu bądź źródła pochodzenia składników, z których są produkowane, dzięki czemu mogą pomagać ludziom w podniesieniu ich jakości życia. Proponowane przez nas środki pielęgnacyjne czy suplementy diety są przede wszystkim bezpieczne, gdyż są oparte na unikatowych i naturalnych składnikach i dodatkach, dzięki którym podnosi się skuteczność tych preparatów. Zdrowie oraz młody wygląd to kwestie nie do przecenienia, więc trzeba o nie zadbać, stosując wyłącznie sprawdzone środki od zaufanego dystrybutora, jakim jest nasza firma.
W naszym asortymencie oprócz produktów marki własnej jak Kolagen Plus z elastyną można znaleźć produkty znanych polskich i zagranicznych firm z branży farmaceutycznej i medycznej, które dystrybuujemy poprzez hurtownie farmaceutyczne, sieci apteczne oraz kanały poza apteczne, sklepy ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie, sklepy medyczne. Nasza wizja opiera się przede wszystkim na skuteczności, maksymalizacji efektów i zadowoleniu naszych partnerów - dzięki wiedzy oraz ciągłemu poszerzaniu swoich kompetencji.