bootstrap builder


Kosmetyki do ciała | ROC ENYDRIAL EMOLIENT BODY BALM VERY DRY AND ATOPIC SKIN 200 ML

ROC ENYDRIAL EMOLIENT BODY BALM VERY DRY AND ATOPIC SKIN 200 ML

ROC ENYDRIAL EMOLIENT BODY BALM VERY DRY AND ATOPIC SKIN 200 ML 

Balsam nawilżający ENYDRIAL® został opracowany w celu odzyskiwania utraconej wody powodującej suchość skóry *zawarte w produkcie lipidy natychmiast i głęboko nawilżają. Pozwala stworzyć skórze barierę ochronną, która zapobiega nadmiernej utracie wody zawartej w komórkach naskórka.

* Potwierdzona skuteczność w przypadku wystąpienia braku środków lipidowych
i utracie wody na poziomie komórkowym, wzmacnia naturalna barierę skóry, całkowicie eliminuje suchość skóry, eliminuje dyskomfort towarzyszący suchości skóry w tym uporczywe swędzenie.

Twoja skóra zostaje odżywiona i odzyskuje optymalny poziom nawilżenia ** Staje się delikatna odzyskuje uczucie ekstremalnego komfortu. Lekka i nietłusta konsystencja balsamu pozwala szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na odzieży.

Zastosowanie: dwa razy dziennie, biorąc szczególną pod uwagę zastosowanie
w bardzo suchych miejscach na ciele. Może być stosowany w celu uzupełnienia leczenia farmakologicznego.

Ta dermo-kosmetyczna seria do pielęgnacji skóry wykorzystuje technologię RoC®
do zmiękczania bardzo suchej i atopowej skóry. Zmiękczający kompleks działa odżywczo (Gliceryna + Masło Shea) Ekstrakty olejowe i woskowe wspomagają efekt kompleksowego działania ochronnego Formuła opracowana w celu zminimalizowania ryzyka powstawania alergii Bezzapachowy.  


Kosmetyki do ciała | ROC ENYDRIAL EXTRA EMOLIENT VERY DRY AND ATOPIC SKIN 40 ML

ROC ENYDRIAL EXTRA EMOLIENT VERY DRY AND ATOPIC SKIN 40 ML

ROC ENYDRIAL EXTRA EMOLIENT VERY DRY AND ATOPIC SKIN 40 ML

Produkty RoC® ENYDRIAL® zostały specjalnie stworzone, w celu zapewnienia komfortu skóry suchej i atopowej oraz ponownego jej nawadniania poprzez hydratację górnych warstw naskórka i szybkiego zmniejszania uczucia swędzenia*

* Dyskomfort skóry może wynikać z: braku lipidów i wody, zmiany bariery skórnej, suchości skóry.

INNOVACJA RoC® ENYDRIAL®EXTRA zmiękczający łagodzący krem, opracowany specjalnie do bardzo suchej i atopowej skóry. Extra Moisturizer, jego specjalna formuła oferuje
3 jednoczesne działania:
- szybko osłabia uczucie dyskomfortu powodowanego przez świąd
- intensywnie nawilża * bardzo suchą skórę
- pomaga przywrócić naturalną funkcję bariery ochronnej skóry , aby lepiej chronić ją przed odwodnieniem. Nie zawiera perfum. Zaprojektowany w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii.

REZULTATY STOSOWANIA:
Od pierwszego zastosowania skóra jest ultra nawilżona *. Podrażnienie
i uczucie "ściągniętej skóry" są eliminowane. Skóra stopniowo odzyskuje uczucie komfortu.

STOSOWANIE:
Zmiękczający krem do twarzy używaj dwa razy dziennie, z uwzględnieniem odwodnionych obszarów. Do stosowania samodzielnego lub jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego. Ten produkt jest szczególnie rekomendowany do bardzo suchej i atopowej nadwrażliwości skóry.  


Kosmetyki do ciała | ROC ENYDRIAL REPARING LIPS CARE 4,8 gr 

ROC ENYDRIAL REPARING LIPS CARE 4,8 gr

ROC ENYDRIAL REPARING LIPS CARE 4,8 gr 

Regeneracja ust ENYDRIAL® marki RoC® pomaga zredukować o 44% * występującą suchości warg. Jego formuła chroni i nawilża suche, spękane lub spierzchnięte usta.

Zaprojektowany w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii, bezzapachowy. * Ocena kliniczna pacjentów, w grupie 12 osób, mierzona po jednym zastosowaniu produktu.
Do stosowania codziennego w miarę potrzeby. Dermo-kosmetyczna seria do pielęgnacji skóry wykorzystuje technologię RoC® stworzoną do zmiękczania skóry - zawarte w nim składniki w postaci zmiękczającego kompleksu do nawilżenia * sprawdzona skuteczność zapobiega występowaniu suchości skóry ust. Witamina E oraz Bisabolol posiada właściwości łagodzące i zmniejsza uczucie dyskomfortu, opóźnia efekty starzenia się skóry.  Piotr Włodarczyk - Import równoległy
E-mail: piotr.wlodarczyk@apotrade.pl
Telefon: +48 669 628 393 

© Copyright 2017 HTICOM - All Rights Reserved