website builder software


Filozofia marki RoC®

Marka RoC® znana jest na całym świecie. Być może próbowałaś już naszych produktów do pielęgnacji , lub pamiętasz logo marki RoC® na kremie do twarzy twojej mamy? Jeśli tak, to dobrze ponieważ od ponad 50 lat zajmujemy się badaniami nad kosmetykami. Innowacje zastosowane w naszych w produktach są przełomowe.

W przypadku produktów hipoalergicznych, produktów zawierających retinol, i naszych pierwszych produktów do opalania. Przez ostatnie dwa lata zrobiliśmy znowu coś innowacyjnego: poszliśmy jeszcze dalej, weryfikując nasze dotychczasowe podejście do procesów starzenia się skóry .

Opierając się na naszym doświadczeniu i nowych ekspertyzach działając we współpracy z ekspertami w dziedzinie kosmetologii opracowaliśmy unikalne, długoterminowe, holistyczne rozwiązania: produkty o wysokiej wydajności, a także codzienne programy , które mają na celu zapewnienie kobietom wsparcia w codziennych zmaganiach z procesami starzenia się skóry. 


Nasza współpraca z najlepszymi ekspertami w dziedzinie dermatologii , w zakresie opóźnienia procesów starzenia się skóry jest najlepszym dla niej rozwiązaniem.

Jeśli masz zaufanie do dermatologa i farmaceuty w celu uzyskania diagnozy , porady dokładnych i bezstronnych informacji na temat pielęgnacji skóry, to tak jak my.                  

W rzeczywistości marka RoC® została założona przez farmaceutę, który ściśle współpracował z najlepszymi dermatologami, w celu opracowania bezpiecznych i skutecznych receptur do stworzenia produktów pielęgnacyjnych. Przy pomocy ekspertów dermatologów estetycznych opracowaliśmy unikalne metody , które uważamy obecnie     za wiodące w dziedzinie zwalczania procesów starzenia.

Regularnie konsultujemy się w zakresie opracowywania naszych preparatów, jak również codziennych programów badających wpływ czynników zewnętrznych na procesy zachodzące w twojej skórze.    


Nasza filozofia pielęgnacji skóry oparta jest w całości na wiedzy, a nie na cudach.

Nasze wieloletnie zaangażowanie w naukę i badania kliniczne jest silniejsze niż kiedykolwiek. Angażujemy ogromną ilość czasu na opracowanie i testowanie naszych produktów ponieważ stworzyliśmy unikalny protokołowi badań klinicznych.

W wyniku tego powstały skuteczne dermokosmetyki , które skupiają się na przyczynach starzenia się skóry, a nie tylko na złagodzeniu ich objawów. Aby wybrać idealny składnik aktywny w celu osiągnięcia określonego efektu przeciwstarzeniowego nasi naukowcy badają nawet ponad 800 składników i przeprowadzają badania kliniczne u kobiet przez okres do 12 miesięcy.


Kompleksowe programy przeciwstarzeniowe.

Już zapewne wiesz, że cud wiecznego piękna nie istnieje ... aby pozostać pięknym, niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Eksperci ds. skóry ustalili, że czynniki stylu życia stanowią w 50% o przebiegu procesów starzenia.

Nasze nowe, rozszerzone podejście do pielęgnacji przeciw starzeniowej obejmują czynniki zewnętrzne takie jak słońce, odżywianie, stres, sen ...

Oprócz produktów z zakresu wspomagania przed i po zabiegach kosmetycznych pracowaliśmy z naszymi specjalistami, aby stworzyć zaawansowaną diagnostykę uwzględniającą wszystkie najważniejsze czynniki starzenia się skóry w celu zaoferowania najbardziej spersonalizowanego rytuału piękna.

Programy i indywidualnie dobrane porady, pomogą zadbać o skórę i pozwolą zarządzać twoim własnym procesem przeciw starzeniowym dzień po dniu, tak samo, jak zarządzasz swoim zdrowiem i pracą. 


Piękne starzenie się przez lata , dla nas to możliwe , możliwe również dla Ciebie, możemy dokonać tego wspólnie.Piotr Włodarczyk - Import równoległy
E-mail: piotr.wlodarczyk@apotrade.pl
Telefon: +48 669 628 393 

ApoTrade

© Copyright 2017 HTICOM - All Rights Reserved